Welcome our website. Today :Thursday, August 22, 2019
HOME PAGE ABOUT US PRODUCTS NEWS REFERENCES CONTACT US
HALKALI NAKLİYAT DEPOLAMA

Evinizi nakledeceğiniz şehirde, yeni adresiniz belli olmadan yola çıkmanız ya da oturduğunuz evi yola çıkmadan bir süre önce boşaltmanız gerektiğinde, ya da belirli süreli görevler için başka bir şehir'e veya ülkeye giderken bazı eşyalarınızı dönüşünüze kadar bir yerde korumak istediğinizde, Halkalı Evden Eve Nakliyat'ı güvenle seçebilirsiniz.

 

Depolama işlemi sürecinde, eşyalarınız, köpük, ip, karton koli ve karton silindirik fıçılar kullanılarak paketlenir ve liste halinde teslim alınır. Daha sonra, bir hafta öncesinden bildirmeniz halinde, liste halinde teslim edilir. Biz de kaldığı her ay için sizden kira talep edilir.

 

Eşya ve mallarınızı Halkalı Nakliyat depolarında huzurla muhafaza edebilirsiniz. Eşyalarınız, depolamadan önce sel, çalınma, ve her türlü afet için sigortalanır ve bu şekilde depoda yerlerine alınırlar.

 

 Depolama Hizmeti ve detayları hakkında lütfen bizimle temasa geçiniz.

|ANNOUNCEMENT & NEWS
|OUR PRODUCTS
Halkalı Evden Eve Nakliyat Hizmet Mahalleleri
T: (0212) 432 77 31 - (0212) 432 76 10 - (0536) 316 85 01 - (0533) 330 51 26© All Rights Reserved. All rights reserved texts and pictures on our site. Permits and resources can be used.
btwebs web solutions